System 4

System 4

System 4 on hiuspohjan ja hiusten hyvinvointiin kehitetty suomalainen tuotesarja. Sarjasta löydät ratkaisuja muun muassa kuivalle, herkälle, kutisevalle, hilseilevälle ja rasvoittuvalle hiuspohjalle sekä hiusten tehokkaaseen puhdistukseen ja hoitoon.

System 4 -tuotteet yhdistävät hiuspohjan tasapainoa tukevan hoidon ja hiusten tarpeisiin suunnitellut koostumukset. Valitse shampoo, hoitoaine tai tehohoito oman hiuspohjasi ja hiustesi tarpeiden mukaan.

Siirry tulosluetteloon

AKtiiviset suodattimet:

16 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

AKtiiviset suodattimet:

  • Special 1 shampoo 250 ml

    Special 1 shampoo 250 ml

    €21,00 Yksikköhinta €84,00/l
  • Balancing shampoo 250ml

    Balancing shampoo 250ml

    €11,00 Yksikköhinta €44,00/l
  • Mild 3 shampoo 250ml

    Mild 3 shampoo 250ml

    €21,00 Yksikköhinta €84,00/l
  • Vain 2 jäljellä

    Shale Oil shampoo 250 ml

    Shale Oil shampoo 250 ml

    €21,00 Yksikköhinta €84,00/l
  • Hydro Care hoitoaine 150 ml

    Hydro Care hoitoaine 150 ml

    €21,00 Yksikköhinta €140,00/l
  • Vain 1 jäljellä

    Oil Cure Scalp Treatment 150 ml

    Oil Cure Scalp Treatment 150 ml

    €21,00 Yksikköhinta €140,00/l
  • Vain 1 jäljellä

    Moisture Scalp Lotion 150 ml

    Moisture Scalp Lotion 150 ml

    €26,50 Yksikköhinta €176,67/l
  • Scalp Tonic 150ml

    Scalp Tonic 150ml

    Alennushinta  €10,50 Normaalihinta €21,00 Yksikköhinta €70,00/l
  • Chitosan hair repair 150ml

    Chitosan hair repair 150ml

    Alennushinta  €10,50 Normaalihinta €21,00 Yksikköhinta €70,00/l
  • Special 1 shampoo 75ml

    Special 1 shampoo 75ml

    €11,00 Yksikköhinta €146,67/l
  • Loppuunmyyty

    Balancing 2 shampoo 75ml

    Balancing 2 shampoo 75ml

    €11,00 Yksikköhinta €146,67/l
  • Shale Oil shampoo 75 ml

    Shale Oil shampoo 75 ml

    €11,00 Yksikköhinta €146,67/l
  • Vain 1 jäljellä

    Hydro Care hoitoaine 75ml

    Hydro Care hoitoaine 75ml

    €11,00 Yksikköhinta €146,67/l
  • Oil Cure Scalp Treatment 75 ml

    Oil Cure Scalp Treatment 75 ml

    €11,00 Yksikköhinta €146,67/l
  • Scalp Tonic 50ml

    Scalp Tonic 50ml

    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta €11,00 Yksikköhinta €110,00/l
  • Chitosan Hair Repair 50ml

    Chitosan Hair Repair 50ml

    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta €11,00